FV-1

 

 

 

 

 

 

 

Ansatte i Friluftsrådet Vest

 

  • Oddvin Øvernes: Daglig leder
(oddvin@frivest.no  –  45632657)

 

  • Knut-Arild Sørensen: Nestleder og aktivitetsleder
(knut@frivest.no  –  95103738)

 

  • Kari Dommersnes: Sekretær
(kari@frivest.no  –  95216123)

 

  • Andreas Dunkley: Driftssjef
(andreas@frivest.no  –  48025444)

 

  • Bjørn Opheim: Driftsoperatør
(bjorn@frivest.no  –  91889701)

 

  • Hactor Svelland: Driftsoperatør
(hactor@frivest.no  –  91749470)

 

  • Odd-Bjørn Saltnes: Altmuligmann
(odd@frivest.no  –  48224282)